Samling: Busser

50 produkter
  • IVECO FIAT IRISBUS CITELIS AUTOBUS 2008 Blue 1:43
    IVECO FIAT IRISBUS CITELIS AUTOBUS 2008 Blue 1:43
    Forhandler
    Norev
    Normalpris
    Udsolgt
    Udsalgspris
    109,00 kr
    Pris pr. stk.
    pr. 
  • IVECO FIAT IRISBUS CITELIS AUTOBUS 2008 1:43 Red
    IVECO FIAT IRISBUS CITELIS AUTOBUS 2008 1:43 Red
    Forhandler
    Norev
    Normalpris
    Udsolgt
    Udsalgspris
    109,00 kr
    Pris pr. stk.
    pr. 
  • VW BUS T1 1962 BLUE W/WHITE ROOF 1:24
    VW BUS T1 1962 BLUE W/WHITE ROOF 1:24
    Forhandler
    Welly
    Normalpris
    149,00 kr
    Udsalgspris
    149,00 kr
    Pris pr. stk.
    pr. 
  • WRIGHT ECLIPSE GEMINI 2 EVITA ROUTE A 455 1:76
    WRIGHT ECLIPSE GEMINI 2 EVITA ROUTE A 455 1:76
    Forhandler
    Corgi
    Normalpris
    398,00 kr
    Udsalgspris
    398,00 kr
    Pris pr. stk.
    pr. 
  • WRIGHTBUS NEW RM - LONDON ROUTE 10 HAMMERSMITH - COCA COLA 1:76
    WRIGHTBUS NEW RM - LONDON ROUTE 10 HAMMERSMITH - COCA COLA 1:76
    Forhandler
    Corgi
    Normalpris
    398,00 kr
    Udsalgspris
    398,00 kr
    Pris pr. stk.
    pr. 
  • VW MULTIVAN 1990 BRONCE METALLIC 1:18
    VW MULTIVAN 1990 BRONCE METALLIC 1:18
    Forhandler
    Norev
    Normalpris
    Udsolgt
    Udsalgspris
    627,00 kr
    Pris pr. stk.
    pr. 
  • VW MULTIVAN 1990 LIGHT BLUE METALLIC 1:18
    VW MULTIVAN 1990 LIGHT BLUE METALLIC 1:18
    Forhandler
    Norev
    Normalpris
    627,00 kr
    Udsalgspris
    627,00 kr
    Pris pr. stk.
    pr. 
  • SAVIEM SC1 1964 AZUR/BLUE 1:43
    SAVIEM SC1 1964 AZUR/BLUE 1:43
    Forhandler
    Norev
    Normalpris
    631,00 kr
    Udsalgspris
    631,00 kr
    Pris pr. stk.
    pr. 
  • SAVIEM S105M 1969 BORDEAUX 1:43
    SAVIEM S105M 1969 BORDEAUX 1:43
    Forhandler
    Norev
    Normalpris
    Udsolgt
    Udsalgspris
    631,00 kr
    Pris pr. stk.
    pr. 
  • IRISBUS CITELIS 2008 POLICE NATIONALE TRANSPORTS INTERPELLES 1:43
    IRISBUS CITELIS 2008 POLICE NATIONALE TRANSPORTS INTERPELLES 1:43
    Forhandler
    Norev
    Normalpris
    631,00 kr
    Udsalgspris
    631,00 kr
    Pris pr. stk.
    pr. 
  • IRISBUS ILIADE RTX SUZANNE 1:43
    Forhandler
    Norev
    Normalpris
    Udsolgt
    Udsalgspris
    631,00 kr
    Pris pr. stk.
    pr. 
  • CHAUSSON AP52 1955 BLUE & BLUE 1:43
    CHAUSSON AP52 1955 BLUE & BLUE 1:43
    Forhandler
    Norev
    Normalpris
    631,00 kr
    Udsalgspris
    631,00 kr
    Pris pr. stk.
    pr. 
  • FIAT 18BL AUTOBUS BRACIGLIANO-CAMARELLE 1916 1:43
    Forhandler
    Rio
    Normalpris
    Udsolgt
    Udsalgspris
    641,00 kr
    Pris pr. stk.
    pr. 
  • VW BUS T2B 1971 "ARTISAN COLLECTION" KANSAS BEIGE/PASTEL WHITE 1:18
    VW BUS T2B 1971
    Forhandler
    Greenlight
    Normalpris
    Udsolgt
    Udsalgspris
    656,00 kr
    Pris pr. stk.
    pr. 
  • FORD TRANSIT MK II TEAM FORD WITH ROOF ACCESORIES 1:18
    FORD TRANSIT MK II TEAM FORD WITH ROOF ACCESORIES 1:18
    Forhandler
    Ixo Model
    Normalpris
    693,00 kr
    Udsalgspris
    693,00 kr
    Pris pr. stk.
    pr. 
  • SETRA S6 BEIGE/RED 1:43
    SETRA S6 BEIGE/RED 1:43
    Forhandler
    Schuco
    Normalpris
    Udsolgt
    Udsalgspris
    722,00 kr
    Pris pr. stk.
    pr. 
  • VW BUS T2B 1973 "FIELD OF DREAMS" (1989) RED/WHITE 1:18
    VW BUS T2B 1973
    Forhandler
    Greenlight
    Normalpris
    Udsolgt
    Udsalgspris
    728,00 kr
    Pris pr. stk.
    pr. 
  • COMMER DORMOBILE COASTER 1972 PASTEL LIGHT BLUE/CREAM 1:43
    Forhandler
    Autocult
    Normalpris
    744,00 kr
    Udsalgspris
    744,00 kr
    Pris pr. stk.
    pr.